Apie mus

Apie mus

Apie mus

Personalizuotos erdvės kūrimas yra neatsiejamas nuo asmenybės gyvenimo būdo ir pomėgių. 

Esame laimingi, galėdami Jums pristatyti išskirtinius rankų darbo ir dizainerių kurtus baldus iš  Europos stilingiausių miestų.  

Mūsų misija

Palengvinti procesą, kuriant Jūsų svajonių namus

Tiekti tik aukščiausios kokybės, ergonomiškus baldus

Skatinti rinktis tvarius baldus, kurie nekenkia aplinkai ir klimato kaitai

Skatinti kūrybingumo laisvę

Mūsų misija

Mūsų misija

Mūsų vizija

Mūsų vizija

Mūsų vizija

Aukščiausios kokybės, autentiškų ir ergonomiškų baldų tiekimas

Baldų gamyba rankomis, pagal Jūsų poreikius

Teikti Jūsų poreikius atitinkančias interjero konsultacijas

Rinkitės tvarius baldus ir prisidėkite prie globalinio atšilimo mažinimo

Baldai gaminami rankomis Italijoje ir Portugalijoje. Stebime ir reguliuojame gamybos procesus, kad Jus pasiektų tik aukščiausios kokybės baldai.

Jums telieka išsirinkti patikusį variantą ir mes padėsime jį priderinti prie Jūsų namų interjero.

Siekiant sumažinti masinius miškų kirtimus ir gamtinių išteklių naudojimą, skatiname savo klientus rinktis autentiškus – rankų darbo baldus.

DOMKAPA

Domkapa išsiskiria savo detaliu siuvinėjimu, taip sukurdami „pagaminta rankomis“ vertę. Portugalijoje įsikūrusi „Domkapa“ savo darbais stebina nuo 2009 m. 

„Domkapa“ meta iššūkį savo komandai sukurti ypatingus kasdienio dizaino ir komforto baldus. 

SERAFINI

„Serafini“ – viena inovatyviausių ir tarptautiniu mastu gerai žinomų, marmuro baldų gamintojų.

Bendradarbiaudami kartu su kitais pasaulyje gerai žinomais dizaineriais, Serafini komanda sukuria baldus, kurie nesensta ir neišeina iš mados. O pridėtinė kūrybos vertė su metais tik auga.

Džiaugiamės būdami šių gamintojų oficialiais atstovais Lietuvoje. 

Visi gaminiai yra sukurti taip, kad suteiktų elegancijos bei originalumo.

CAPITAL

CAPITAL istorija prasideda prieš keturiasdešimt metų. Nuo tada prekių ženklas vystosi ir auga visame pasaulyje. Gamybos struktūra prasideda nuo vidinio kūrybinio projektavimo darbo ir pereina visus medžiagų tyrimo ir gamybos etapus.

Gamybai įtakos turi koncepcija ir dizainerių metodai. Naudojamos išskirtinės medžiagos, technologijos ir rankų darbas.

CAPITAL siekis suteikti namams reikšmingumo bei žavesio, kuris atitiktų kliento poreikius.

ATMOSPHERA

Atmosphera komandai ,,Made in Italy” reiškia projektavimą ir gamybą visame pasaulyje pripažintu ir vertinamu būdu. Itališka kultūra, tai  aistros, gamybos ir meistriškumo kiekvienoje detalėje rezultatas.

Kiekvienas projektas turi savo poreikius ir elementus, kuriuos ši komanda gali įgyvendinti. Baldų pasirinkimas turi būti derinamas pagal kiekvieną interjerą. Kolekcijoje dera patogumas, kokybė ir estetinis malonumas, kuriame formos ir medžiagos susilieja viena su kita.

DAYTONA

Daytona dirba kartu su Signorini-Coco (Meno vadovai Marzia Dainelli ir Leonardo Dainelli), kurie baldus gamina nuo 1968 m.

Remdamiesi savo įkūrėjų gamybos tradicijomis, bendrovė iš karto išsiskyrė rūpestingumu gamybai, dėl to šis  prekių ženklas žinomas visame pasaulyje. Rankų darbo baldai, nuo varžtelio iki pagrindinio produkto.

Tapę tarptautiniais gamintojais, jie pasitikėjo naujais iššūkiais ir bendrovė įkūrė Daytoną – šiuolaikišką prabangių baldų gamybos įmonę. Rafinuotas ir drąsus prekės ženklas greitai sulaukė ypatingo dėmesio.  Tuomet ir tapo prestižo etalonu.

DIMENSIONE CHI WING LO

Baldų gamintojai Italijoje, kuriems vadovauja architektas Chi Wing Lo. Jo energingi ieškojimai dizaino, meistriškumo ir novatoriško medžiagų naudojimo srityje nustatė naujus standartus ir lūkesčius. Jo aistra baldams yra iš karto atpažįstama pasaulyje.

Nesenstantys baldai – suprojektuoti ir pagaminti patogumui namuose visame pasaulyje, įvairiose kultūrose. Šie baldai nepaliečiami nuolat kintančių interjerų tendencijų.

NATURE DESIGN

Baldai gaminami iš 100% naturalių medžiagų. Džiaugiamės budami jų oficialiais atstovais Lietuvoje.

Nature design yra atkūrimo pirmtakai, baldų gamyboje naudoja ir perdirba nenaudojamus baldus ir atkuria juos antram gyvenimui. Mediena perdirbama, išsaugant visas pirmines savybes – padidinant jų žavesį, kurį suteikia laiko eiga.

Komanda, kuri visada yra priešakyje, nuolat ieškodama ekologiškų sprendimų. Perdirbti ir pakartotinai panaudoti tai, ką mums siūlo gamta.

Naudojamos medžiagos:
Kietoji mediena, perdirbta mediena, perdirbti audiniai,
aukščausios kokybės tvarūs audiniai, blockboard medžio
masyvos lentos.

LASKASAS

Įsikūrę Porto mieste, Portugalijoje, patys projektuoja ir gamina visus baldus.

Nuolat ieško geriausių apdailos ir tekstilės medžiagų. Kas met tikrina naujus komforto būdus. Kiekvienas gaminys yra rankų darbo, kad atitiktų kliento viziją.

Individualizavimas yra Laskasas esmė, todėl galite rinktis iš daugybės baldų, kurie tinka jūsų gyvenamiesiems ir komerciniams projektams. O ši komanda padės įgyvendinti Jūsų projektą. Nuo apdailos ir matmenų – galite būti ramūs, žinodami, kad Laskasas gali patenkinti bet kokio kliento poreikius.

Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu prie Jūsų norimo baldo nėra mygtuko ,,užsakyti” pateikite mums užklausą arba susisiekite telefonu +37060581474.

Papasakokite savo poreikius, o mes padėsime Jums išsirinkti. Atsižvelgiant į kiekvieną interjerą, galime pasiūlyti skirtingų baldų variantų.

Baldai gaminami rankomis Italijoje ir Portugalijoje.  Prižiūrimas  procesas, nuolat konsultuojamės su gamintojais apie naujausius gamybos sprendimus, kurie užtikrina aukščiausią kokybę ir patogumą.

Kadangi siekiame, kad kiekvienas klientas galėtų susikurti sau tinkančius baldus, mūsų visi baldai yra gaminami pagal individualų užsakymą. Tik išsiaiškinę kliento poreikius, galime garantuoti, jog suteiksime norimą  rezultatą.

Tad šiuo metu apžiūrėti baldus gyvai galimybės deja nėra. Susisiekite su mumis info@duendeinterior.lt ir mes Jums padėsime išsirinkti.

Baldų gamyba gali trukti nuo 6 iki 14 savaičių, tai priklauso nuo gamintojo ir užsakymo sudėtingumo. 

Visi mūsų teikiami baldai yra gaminami rankomis, tausojant gamtinius resursus ir siekiant išvengti masiškų miškų kirtimo.

Baldai gaminami rankomis, taip siekiant puoselėti autentiškumą.

Baldus pristatysime Jums patogiu adresu. Suderinę gamybos procesus, iškart tik sulaukę žinių apie pakuojamą produktą, paiimsime jį tiesiai iš gamintojo (Italijoje ar Portugalijoje) ir pristatysime Jums.

Informuosime Jus apie tikslią pristatymo dieną ir suderinsime su Jumis likusias detales. 

Jei gavote brokuotą baldą arba yra trūkstamų detalių, praneškite mums per 48 valandas telefonu +37060581474

Atsakysime Jums kuo skubiau  ir išspręsime šią situaciją.

Už prekes galite atsiskaityti Jums patogiu būdu:

Banko pavedimu;
Paysera sistema;

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Gaukite musu specialius asmeninius pasiulymus įrašę savo elektroninį paštą apačioje esančiame laukelyje